| Sollicitatie | anti-drone, 900 MHz 1,2 GHz 1,4 GHz 2,4 GHz 5,2 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Omni-verstoringsbereik | 1 - 3 km, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤30°(spectrum), ≤0,5°(Drone-ID) |
| Detectieradius | 1 tot 5 km |
| Naam | Drone-stoorzender |
|---|---|
| Richting | Omnidirectioneel 360 graden |
| Grootte hoofdeenheid | 280×180×90mm (exclusief antennes) |
| Antenne lengte | 500 mm |
| omgevingstemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Naam | Anti-drone pistool |
|---|---|
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Sollicitatie | anti-drone, 900 MHz 1,2 GHz 1,4 GHz 2,4 GHz 5,2 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Omni-verstoringsbereik | 1 - 3 km, afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk |
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤30°(spectrum), ≤0,5°(Drone-ID) |
| Detectieradius | 1 tot 5 km |
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
|---|---|
| Gewicht | 2,5 kg |
| Maat | 278*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Ingebouwde batterij | 24V10A (zorgt voor 2 uur continu gebruik) |
|---|---|
| Jamming straal | >1500 meter (tot 2000 meter voor standaard UAV's) |
| Afmetingen (L × W × H) | 785×268×91mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 6KG |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Uitgangsvermogen | >20W |
|---|---|
| Gewicht van de hoofdeenheid | 1,1 kg |
| Maat | 500×42×100mm |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Detectiebereik | 100-2000 m (stedelijke omgeving, getest door DJI AIR2-doel) |
|---|---|
| Azimut van de sonde | 0°-360° (omnidirectionele antenne) |
| Stroomverbruik | 900W |
| Jamming Range | 800-1500M |
| Afmetingen | 520 × 400 × 230 mm |
| Stroomverbruik | 1000W |
|---|---|
| Voeding | AC220V, DC24-28V |
| Hoofdmotor gewicht | 45 kg |
| Beschermingsniveau | IP40 |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Productnaam | Stationair dronedetectiesysteem |
| Afstand | 10 km straal |
| Detectiefrequenties | 30 MHz - 6 GHz, inclusief 2400 MHz |