| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Werkende band | X-band |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 8KM-15km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Jamming straal | 400-1000 meter |
|---|---|
| Voeding | AC110 of 220-240V/gelijkstroom 27V |
| Afmetingen | 560 × 235 × 95 mm |
| Gewicht | 11 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 150W |
| Dekking | 500-1000 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 200 MHz |
| Antennes | 5 dBi |
| Gewicht | 5KG |
| Voeding | Wisselstroom 100-240 V, gelijkstroom 9V5A |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Energieverbruik | 240W |
| Gewicht | 7KG |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Afmetingen | 380(L) * 300(B) * 90(H) mm |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 400 Watts |
| Gewicht | 28 kg |
| Afmetingen | 592*395*265 mm |
| Jamming Range | 50-600 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | Wifi-signaalversterker |
|---|---|
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Totaal uitgangsvermogen | 13 Watt |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 12V |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Maat | 278*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Frequentie | 900/1800 MHz |
| Verdienen | 75db |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +55°C |
| Gewicht | 7KG |
| Energieverbruik | 240W |
| Jamming Range | straal van 10-80 m (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |