| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| Frequentie | 1800MHz |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Verdienen | 70db |
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
|---|---|
| Functie | Versterkend, Bluetooth, microfoon, antistraling en schildsignaal, waterdicht |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Mededeling | Draadloze |
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
|---|---|
| Functie | Versterkend, Bluetooth, microfoon, antistraling en schildsignaal, waterdicht |
| Kleur | Rood, roze, zwart, zilver, blauw |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Verdienen | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23dbm, 2w/5w/10w/20w/40w/60w, 17±2dBm, 17dBm; 20dBm; 23dBm; 27dBm, 15~25dBm |
| Kleur | blauw, zwart, wit, zilver/goud, goud |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz,2,412-2,484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz-repeater,890-915MHz/935-960MHz |
| Maat | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| Frequentiebanden | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Uitgangsvermogen | 27dBm |
| Afmetingen | 460 × 350 × 163 mm |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Ondersteunde netwerken | 2G, 3G, 4G. |
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
| Frequentiebereik | 1800/2100 MHz |
| Gewicht | 1 kg |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
| Frequentie | 900/2100 MHz |
| Gewicht | 1 kg |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
|---|---|
| Voeding | AC100-240V, DC9V/5A |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Maat | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Jamming Range | straal van 5-50 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 25-30 Watt |
| Bedrijfstemperatuur | -10℃ aan +55℃ |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Maat | 330×238×60mm |
| Vochtigheid | < 90=""> |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 55 ° C |
| Maat | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Mtbf | > 50.000 uur |