| Type | Tri-band booster |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, 5G, GSM |
| transmissiesnelheid | ≤ -36dBm |
| Antennes | 2x2.0dbi externe antennes |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G. |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| Systeemwinst | 90db |
| Frequentie | 1800MHz |
| Uitgangsvermogen | 43 dBm |
| Type | Enkele bandversterker |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 300-1500 vierkante meter |
| Verdienen | 80,0 dB |
| Antennes | 2x2.0dbi externe antennes |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM, LTE |
| Naam | met een vermogen van niet meer dan 50 W |
|---|---|
| Dekkingsbereik | 15 km |
| Frequentiebanden | 700/850/900/1700/1800/1900/2600MHz (aanpasbaar) |
| Uitgangsvermogen omlaag-link | 43dBm±2dBm |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Vochtigheid | 30% tot 60% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Uitgangsvermogen | 500W |
| Gewicht | 47 kg |
| Het blokkeren Gebied | 50-600 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Het Aantal van de stoorzendermodule | 6 |
| Stroomverbruik | 1800Watt |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Totaal uitgangsvermogen | 80W |
|---|---|
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 45×30×25cm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-100 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Jamming Range | 50-300 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 5 |
| Afmetingen | 388 x 145 x 55 mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Verpakkingsgrootte | 47 x 27 x 13 cm |
| Netto gewicht | 3KG |
| Totaal vermogen | 46W |
| Beveiligingsstraal | 20-60 meter bij -75dBm |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Frequentie | 900/1800 MHz |
| Verdienen | 75db |