| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| VSWR | ≤ 2,0 |
| Automatische aanwinstencontrole | >31dB |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| Versterker winst | 80db |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerkondersteuning | 2G, 3G, 4G. |
| Systeemwinst | 90db |
| Frequentiebereik | 900/1800/2100MHz |
| Gewicht | 30 kg |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G. |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Verdienen | 70db |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Maat | 118 mm × 91 mm × 18 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10°c~55°c |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Type | Qua-band |
|---|---|
| Dekking | 800-1500m² |
| Verdienen | 75,0 dB |
| Maat | 189 mm * 268 mm * 58 mm |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Gewicht | < 1,2 kg |
|---|---|
| Maat | 20,6×12,8×2,3 cm |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C ~ +55 ° C |
| Vochtigheid | < 90=""> |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
|---|---|
| Functie | Versterkend, Bluetooth, microfoon, antistraling en schildsignaal, waterdicht |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Frequentie | 900 MHz |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 6.000-12.000 m² |
| Uitgangsvermogen | 33DBM |
| Gewicht | 4 kg |
| Antenne -winst | 5 dBi |
| Frequentiebereik | 900/2100 MHz |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Verdienen | 75db |
| Gewicht | 4 kg |
| RF -connector | N-vrouwelijk |