| Voeding | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 630W |
| Jamming straal | 50-500M, afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving |
| Stroomverbruik | 2000W |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Gewicht | 950 g |
|---|---|
| Afmetingen | 90×38×156mm (exclusief antennes) |
| Jamming Range | 10-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Totaal uitgangsvermogen | 6,5 Watt |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Gewicht | 35KG |
|---|---|
| Afmetingen | 580 × 280 × 410 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Externe batterij (optioneel) | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Voeding | Interne batterij (1u: 28V, 5A) of externe batterij |
|---|---|
| Controle | 3 onafhankelijke schakelaars voor elke band |
| Totaal uitgangsvermogen | 90W |
| levensduur van de batterij | 60 minuten |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
|---|---|
| Batterijduur | 60 minuten |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Gewicht | 4,9 kg, verpakkingsgewicht: 6,5 kg |
| Afmetingen | 490×340×90mm |
| Uitgangsvermogen | Totaal 42W (1-3W per band) |
|---|---|
| Jamming straal | 2-40 meter |
| Voeding | AC 110V/220V naar DC 12V |
| Productgewicht | Ongeveer 7,5 kg |
| Productafmetingen | 460 * 238 * 60 mm (exclusief antennes) |
| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Oorsprong | China |
| Totaal uitgangsvermogen | 30-35 Watt |
|---|---|
| Voeding | 10,6V - 36V / 1,5A,10,6v-36v/1,5A |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Maat | 395×238×60mm |
| Lopende Temperatuur | -10℃ aan +55℃ |
| Jamming straal | 1000-3000 meter |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | Totaal 190W |
| Stroomverbruik | 380W |
| Waterdichte beoordeling | IPX64 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ tot 75 ℃ |
| Werktijd | 1-2 uur |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Apparaatafmeting | 126x76x35mm (exclusief antennes) |
| Effectief bereik | 1-20M (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 650 g |