| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
|---|---|
| Stroomverbruik | 250W |
| richtingantenne | 15dBi-winst |
| Werktijd van de batterij | 40-50 minuten |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Detectiebereik | 100-2000 m (stedelijke omgeving, getest door DJI AIR2-doel) |
|---|---|
| Azimut van de sonde | 0°-360° (omnidirectionele antenne) |
| Stroomverbruik | 900W |
| Jamming Range | 800-1500M |
| Afmetingen | 520 × 400 × 230 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 109,5*28,5*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Naam | draagbaar stoorzenderapparaat |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Afmetingen | 220*115*110mm (L*B*H) |
| Gewicht | 8 kg |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Naam | Anti-UAV systeem |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
|---|---|
| Dekking | Azimut: 360° / Verticaal: 40° |
| Detectiesnelheid | 1m/s - 75m/s |
| Minimale detectieafstand | ≤150m |
| Maximale detectiedoelen | 200 |
| Dekking | Azimut 360° / Verticaal 40° |
|---|---|
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
| Werksysteem | 30.500 |
| Detectiesnelheid | 1m/s-75m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥0,5Hz (antennerotatie ≥30rpm) |