| Naam | draagbare signaalverstoorders |
|---|---|
| Type | GPS-tracker, frequentieregeling, UAV-stoorzender |
| Garantie | 36 maanden,2 jaar,12 maanden,3 jaar,1 jaar |
| Maat | 85 mm x 37 mm x 23 mm, 320 * 200 * 460 mm, 150 mm * 100 mm * 16 mm, 65 mm x 61 mm x 26 mm |
| Kleur | Zwart, wit |
| Naam | De Stoorzender van het rugzaksignaal |
|---|---|
| Navigatie-spoofing-functie | Drone No-Fly Zone-projectie (geforceerde landing), directionele verplaatsing; |
| Verdedigingsafstand | 1-5 km (PA RF-vermogen 25 W); |
| Misleiding interventietijd | 2s; |
| Effectieve misleidingshoek | horizontaal: 360 °, verticaal: ±90 °; |
| Naam | Drone-signaalverstoorders |
|---|---|
| Gewicht | 6.0Kg |
| Afmetingen | 960×400×230 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Stroomverbruik | 180W |
| Batterij | 4000mA/H Ingebouwd met AC-adapter (DC12V) |
|---|---|
| Jamming Range | 1-20M (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 650 g |
| Afmetingen | 126x76x35mm (exclusief antennes) |
| Werktijd | 1-2 uur |
| Naam | Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 40W |
| Batterij | +24V/5AH LiFe PO4 |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Inwendige doos afmetingen | 450×350×300mm |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
|---|---|
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Verdienen | 45/50 dB, 50 dB, 45 dB |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan +65°C |
|---|---|
| Weerstand | IP52 |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% -95% niet-condenserend |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Stroombron | Batterij |
| Naam | Handbediende Signaalstoorzender |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/12000mAh |
| Bruto gewicht | 2 kg |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |