| Werktijd van de batterij | 30 minuten |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 145W |
| Maat | 277 × 80 × 51 mm |
| Panelentenne | 8 dBi winst |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Uitgangsvermogen | 65W |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Interne Modulatie | FM-hoppende frequentie |
| Modules per eenheid | 11 |
| Uitgangsvermogen | 1300W |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Gebruik | Automobiel, handbediende |
| Functie | GPS-tracking, brandstof-/temperatuurbewaking, SOS-paniekknop, anti-jamming, GPS-tracker voor kindere |
| Maat | 630 × 500 × 350 mm (exclusief antenne) |
| GSM band | Quad-band,GSM/UMTS,850/900/1800/1900MHz |
| Totaal uitgangsvermogen | 200W |
|---|---|
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Gewicht | 24 kg |
| Afmetingen | 520 × 300 × 250 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (omgevingsafhankelijk) |
| Gewicht | 65KG |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
|---|---|
| Lopende Temperatuur | -10℃ aan +55℃ |
| Maat | 330*238*60mm |
| Gewicht | 6.0Kg |
| Stroomverbruik | 90 Watts |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 120 Watts |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 11 kg |
| Afmetingen | 45×30×15 cm |
| Naam | gevangenis jammer systeem |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 240W |
| Jamming straal | 20-100 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Voeding | AC220V, DC28V |
| Stroomverbruik | 800W |