| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Afmetingen | 661×460×270mm |
| Gewicht | 55KG |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Voeding | AC110~DC28V |
|---|---|
| Beveiligingsgebied | 30-200M (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 50W |
| Gewicht | 8 kg |
| Afmetingen | 220×115×110mm (L×B×H) |
| Naam | Rugzakstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-220V |
| Beveiligingsgebied | 30-500M (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 200W |
| Gewicht | 12KG |
| Totaal uitgangsvermogen | 90Watt |
|---|---|
| Gewicht | 15KG |
| Afmetingen | 320×120×430mm (lengte × breedte × hoogte) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-200 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | Draagbare 5G-stoorzender |
|---|---|
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 53 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Voeding | AC 100-240V of 12V autolader |
| Uitgangsvermogen | 1W per band, totaal 21W |
| Voeding | 50-60 Hz, wisselstroom 100-240 V |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 4300 mAh |
| Werktijd | 1,5 uur |
| Effectief bereik | 10-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Gewicht | 950 g |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Het openlucht gebruiken | Anti-Uav-systeem / tegenhommel / drone-stoorzender |
| Naam | De Telefoonstoorzenders van de gevangeniscel |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -20 tot +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bruto gewicht | 5,5 kg |
| Rf-Outputmacht | 26 Watt |
| Naam | Wifi-signaalstopper |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Features2 | Verificatie van omgevingsgeluid |
| Gewicht | 45 g/stk, ≤ 45 kg (6 kanalen), 30 g |
| Stroom | 150 mA, Beschikbaar bij 12 V -24 V DC |