| Naam | Hoge Machtsrf Versterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 20X15X2 cm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Naam | RF-breedbandversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Voeding | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 90Watt |
| Stroomverbruik | 300watt |
| Het Aantal van de stoorzendermodule | 6 |
| Aantal Antennes | 6 |
| Naam | GPS-signaalblokkers |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Gewicht | 15 kg |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | De Telefoonstoorzenders van de gevangeniscel |
|---|---|
| Afmetingen | 720×490×240mm (L×B×H) |
| Gewicht | 65KG |
| Stroomverbruik | 1000watt |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Grootte (L×B×H) | 320×120×430 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Voeding | AC220V, DC24V |
| Jamming Range | 20-120 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 400 Watt |
| Gewicht | 15KG |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Gewicht | 65KG |
| Afmetingen externe paneelantennes | 640*540*550mm (L*H*W) |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |