| İsim | Yüksek Güçlü RF Amplifikatör |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Başvuru | RF güç amplifikatörü |
| Ürün boyutu | 20X15X2cm |
| Net ağırlığı | 0.9kg |
| İsim | RF Geniş Bant Amplifikatörü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Ticari marka | WaveSonics |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 90watt |
| Güç Tüketimi | 300 Watt |
| Karıştırıcı Modül Numarası | 6 |
| Anten Sayısı | 6 |
| İsim | GPS Sinyal Engelleyiciler |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Ağırlık | 15 kg |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| İsim | Hapishane Cep Telefonu Karıştırıcıları |
|---|---|
| Boyutlar | 720×490×240mm (U×G×Y) |
| Ağırlık | 65kg |
| Güç Tüketimi | 1000 Watt |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 15 kg |
|---|---|
| Boyut (U×G×Y) | 320×120×430mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Tüketimi | 400Watt |
| Ağırlık | 15kg |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortam sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 75kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortam sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 65kg |
| Harici Panel Anten Boyutu | 640*540*550mm (U*Y*G) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |