| Bedrijfsfrequentie | BDS-B1: 1561,098 MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42 MHz GLO-G1: 1602 MHz |
|---|---|
| Prestaties bij het onderdrukken van interferentie | Signaal-ruisverhouding met zes interferenties: ≥90dB |
| Bedrijfsspanningsingang | 6~33V |
| Stroomverbruik | ≤25W |
| Opslagtemperatuur | -55°C tot +70°C |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Functie | Zeer gevoelig, beveiligingsalarmsysteem, geeft EAS-harde tag vrij, anti-diefstal harde tag-verwijder |
| Slot | 3-ballenslot super/standaard, drieballenkoppeling, magnetische vergrendeling, Supperlock, standaard/ |
| Voordeel | Beste kwaliteit en fabrieksprijs |
| Gewicht | 12,5 kg/doos, 345 g |
| Totaal uitgangsvermogen | 170W |
|---|---|
| Hoofdmotor gewicht | 16.8kg |
| Maat | 350 × 190 × 490 mm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| Afmetingen | 350 × 190 × 490 mm |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Stroomverbruik | 400W |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16.8kg |
| Bedrijfsfrequentie | L1: 1575,42 MHz B1: 1561,098 MHz |
|---|---|
| Interferentiebestendigheid | Signaal-interferentieverhouding met enkele interferentie: ≥105dB Signaal-interferentieverhouding met |
| Positioneringsnauwkeurigheid | Geen interferentie: Horizontaal ≤1,5 m (95%), Hoogte ≤1,5 m (95%) Met interferentie: Horizontaal |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ≤0,2 m/s (95%) |
| Bedrijfsspanning | 5-17V |
| Naam | Antihommelmodule |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkfrequentie | 720-1020MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 20X15X2 cm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |