| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
|---|---|
| Modules per eenheid | 13 |
| Uitgangsvermogen | 630 Watt |
| Signaalbron | DDS |
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Modules per eenheid | 15 |
| Afstandsbediening | Bedrade AAN/UIT-schakelaar |
| Bewaking op afstand | Aangepast uitgangsvermogen via bekabelde besturingskaart |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
|---|---|
| Modules per eenheid | 15 |
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Uitgangsvermogen | 1135 Watt |
| Draadloze afstandsbediening | On/Off Schakelaar |
| Uitgangsvermogen | 1300 Watt |
|---|---|
| Signaalbron | DDS |
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Afstandsbediening | Bedrade AAN/UIT-schakelaar |
| Bescherming eindversterker | Volledige VSWR-Beschermer |
| Totale Machtsoutput | 75 Watt |
|---|---|
| Oplaadtijd | 2 uur |
| Bedrijfstemperatuur | -15°C tot +75°C |
| Gewicht | Ongeveer 16 kg |
| Blokkeringsbereik (directioneel) | 1000-1500 meters |
| Detecteerbare dronetypen | Drones van de DJI-serie, drones voor het passeren en drones voor het verzenden van afbeeldingen |
|---|---|
| Detectie afstand | 1-5 km |
| Detectiefrequentieband | 860-930 MHz, 1,2 G, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 G |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Afmetingen | 167 mm × 83 mm × 42 mm (L×B×H) |
| Stroomverbruik | 2400W |
|---|---|
| Hostgewicht | 86KG |
| Gastheerafmetingen | 625×500×700 mm (L×H×B) |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Gewicht | 65KG |
|---|---|
| Stroomverbruik | 3000W |
| Voeding | AC110-240V |
| Jamming straal | 50-800M (omgevingsafhankelijk) |
| Antennegrootte (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Uitgangsvermogen | 1135 Watt |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V, 24 V gelijkstroom |
| Modules per eenheid | 15 |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Bescherming eindversterker | Volledige VSWR-Beschermer |