| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 20X15X2 cm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Naam | FPV-detector |
|---|---|
| Detecteer drones. | Drones van de DJI-serie, drones voor het passeren en drones voor het verzenden van afbeeldingen |
| Detectiefrequentieband | 860-930 MHz, 1,2 G, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 G |
| Detectie afstand | 15KM |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Naam | Drone Detectie apparaat |
|---|---|
| Detecteerbare dronetypen | Drones van de DJI-serie, drones voor het passeren en drones voor het verzenden van afbeeldingen |
| Detectie afstand | 1-2 km |
| Detectiefrequentieband | 300 MHz - 6200 MHz |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |