| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Werkende band | X-band |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 8KM-15km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Naam | Drone-detectieradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| schepen | 5 km |
| Naam | op de grond gebaseerde bewakingsradar |
|---|---|
| Velociteit van het doel | Tot 100 km/u |
| Type | Doorvragen |
| Detectienauwkeurigheid | ± 5 meter |
| Bedrijfsfrequentieband | C golfband |
| Werkmodus | Phased array + pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Netto gewicht | ≤10kg |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/40W |
| Afmetingen | 445 mm × 300 mm × 400 mm |
| Naam | Radar voor de beveiliging van de omgeving |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Voeding | AC220V/DC12V (externe batterij)/35W |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |
|---|---|
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Werkfrequentie | C-band (5 werkende frequentiepunten) |
| Maximaal detectiebereik | 5,0 km (5m ~ 10m vissersboot) |
| Azimuth-dekking | ≥ 90° (enkel paneel) / 180° (dubbele panelen) |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 100m |
|---|---|
| Werkmodus | Pulsdoppler |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Stroomverbruik | ≤ 200W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 2,5 km (voetgangers) 5 km (voertuigen) |
| Azimuth-dekking | 4 panelen: 360° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Voeding | AC220V/160W |
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Stroomverbruik | ≤ 200W |
| Dimensie | 682 mm × 474 mm × 232 mm |
| Gewicht | ≤ 30 kg |