| Naam | Drone detecteert radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
|---|---|
| Bescherming van de hoogte | 18° |
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Dimensie | 324 mm x 295 mm x 92 mm |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
|---|---|
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Werkmodus | Phased array + pulsdoppler |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/40W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 5,0 km (5m ~ 10m vissersboot) |
| Bescherming van de hoogte | 18° |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/40W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/40W |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Werksysteem | Phased array-systeem/pulsdoppler |
| Bedrijfsfrequentieband | C-band |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/40W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |