| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Azimuth-dekking | Enkel paneel: 90° (dubbel paneel: 180°, 3 panelen: 270°, 4 panelen: 360°) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Voeding | AC220V/DC12V (externe batterij)/35W |
| Dimensie | 324 mm x 295 mm x 92 mm |
| Werkfrequentie | C-band (5 werkende frequentiepunten) |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 5,0 km (5m ~ 10m vissersboot) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |
| Voeding | AC200V~240V |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +55°C |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Bescherming van de hoogte | 40 ° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 vierkante meter) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Netto gewicht | ≤10kg |
| Voeding | AC220V/40W |
| Dimensie | 445 mm × 300 mm × 400 mm |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 0° - 360° |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V - AC240V |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Detectiebereik | 2,5 km (voetgangers) 5 km (voertuigen) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Voeding | AC220V/40W (enkel paneel) |
| Voeding | AC220V/40W (enkel paneel) |
|---|---|
| Interface | Ethernet (UDP-protocol) |
| Netto gewicht | ≤ 4,8 kg |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ≤ 0,2 m/s |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Bescherming van de hoogte | 18° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Werktemperatuur | -40 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | ≤5s/cirkel |
| Frequentieband | X-band |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 83 m/s |
| Gewicht | ≤26kg |