| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 m²) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
|---|---|
| Voeding | AC220V/250W |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Netto gewicht | ≤ 70 kg |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Voeding | AC220V/250W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Netto gewicht | ≤ 70 kg |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 30 MHz ~ 6 GHz |
| Naam | Op een voertuig gemonteerde radar |
|---|---|
| Radarwerkmodus | tweedimensionale fasescan |
| Werkende band | X-band |
| Maximumopsporingsafstand | (detectiekans 85%, percentage vals alarm 10)=15km (RCS=0,01 m) |
| Stroom | AC220V/50Hz |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender |
| Sollicitatie | Beveiligingsapparatuur |
| Functie | Drone-stoorzender |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |