| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 5 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Naam | Phased Array-radars |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Detecteer bereik voor Drone | 5 km |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Functie | Drone-detectie en FPV-schermopname |
| Frequentiebereik | 70-6200 MHz |
| Detectieradius | ≥ 1,5 km |
| Naam | Op een voertuig gemonteerde radar |
|---|---|
| Radarwerkmodus | tweedimensionale fasescan |
| Werkende band | X-band |
| Maximumopsporingsafstand | (detectiekans 85%, percentage vals alarm 10)=15km (RCS=0,01 m) |
| Stroom | AC220V/50Hz |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Radardetectie | 1 km/3 km/5 km |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Naam | toestel voor het verstoren van drones |
|---|---|
| Detectiebereik | Pakketanalyse: >3 km* Digitale videotransmissie: >3 km* Analoge videotransmissie: ≥3 km* Digit |
| Strategie Ondersteuning | Automatische modus, handmatige modus |
| Stroomverbruik | <1500w> |
| Voeding | AC 220V |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40°C - 55°C |
| Stroominvoer | ≤ 400W (stroomverbruik) AC200V - 240V (ingang) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 75 m/s |
| Effectieve detectiekracht | 100 m - 5,0 km |
| Naam | anti-drone radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |