| İsim | hava gözetleme radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 5km |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| İsim | Aşamalı Dizinli Radarlar |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Drone için menzili tespit et | 5km |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| İşlev | Drone algılama ve FPV Ekran Yakalama |
| Frekans Aralığı | 70-6200MHz |
| Algılama Yarıçapı | ≥1,5km |
| İsim | Araç Üstü Radar |
|---|---|
| Radar çalışma modu | iki boyutlu faz taraması |
| Çalışma bandı | Rahim |
| Maksimum Algılama Mesafesi | (Algılama olasılığı %85, yanlış alarm oranı 10)=15km (RCS=0,01 m) |
| Güç | AC220V/50Hz |
| İsim | Anti Drone Sistemleri |
|---|---|
| Şartname | 200kg |
| Radar tespiti | 1km/3km/5km |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| İsim | Drone engelleme cihazı |
|---|---|
| Algılama Aralığı | Paket Analizi: >3km* Dijital Video İletimi: >3km* Analog Video İletimi: ≥3km* Dijital Uzaktan |
| Strateji Desteği | Otomatik Mod, Manuel Mod |
| Güç Tüketimi | <1500W |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| İsim | Anti Drone Sistemleri |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| İsim | hava gözetleme radarı |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C - 55°C |
| Güç Girişi | ≤ 400W (güç tüketimi) AC200V - 240V (giriş) |
| Algılama Hızı | 0,5 m/sn - 75 m/sn |
| Etkili algılama gücü | 100 m - 5,0 km |
| İsim | Karşı dron radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |