| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 180W |
| Afmetingen | 300×200×150mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Type | stoorzenderapparatuur, draagbaar, behuizing, drone met één sleutel terug naar de grond of startpunt, |
|---|---|
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| Afmetingen | 580×280×410mm |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 6 |
| Optionele externe batterij | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Batterijcapaciteit | 24V10A/H |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 135W |
| Werktijd van de batterij | 40 minuten |
| Jamming-afstand | 2,5-3 km (Mavica2) |
| Gewicht | 4,35 kg |
| Stroomverbruik | 140W |
|---|---|
| Gewicht | 4,3 kg (verpakkingsgewicht: 7 kg) |
| Maat | 660×290×50mm |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
| Inschakelen/weg | 3 onafhankelijke schakelaars voor elke band |
| Afmetingen | 740×510×350mm (exclusief antenne) |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (110 of 240 V AC-27 V DC) |
| Netto gewicht | 70 kg |
| Totaal vermogen | 350W |
| Beveiligingsstraal | 300-1000 meter bij -75dBm |
| Werktijd van de batterij | 45-70 minuten |
|---|---|
| Stroomverbruik | 192W |
| Gewicht | 4,3 kg (apparaat), 11 kg (verpakt) |
| Maat | 700*680*30mm |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| WIFI | 2400-2500 MHz |
|---|---|
| Gewicht | 3KG |
| Maat | 363*137*42mm |
| Lopende Temperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Maat | 363*137*42mm |
|---|---|
| Stroomverbruik | 75watt |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Bedrijfstijd | 24 uur continu |
| Netto gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Verdienen | 5 tot 10 dB |
| Afmetingen | 60 × 3,8 cm (lengte × breedte) |
| Type | omni richtingantenne |
| Pakketgrootte | 25×35×25cm |