| Jamming Range | 1000-1500 meters |
|---|---|
| Ingebouwde batterij | 24V 5A |
| Bedrijfstemperatuur | -22℃ tot +70℃ |
| Uitgangsvermogen | 60 watt |
| Voeding | AC220V-DC24V |
| Batterij | Interne Li-Ion 24AH |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +65°C |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% -95% niet-condenserend |
| Operationeel vermogen | 90-260 VAC / 24V DC interne voeding |
| Vermogen | IP52 |
| Totaal uitgangsvermogen | 220 W |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | Lichaam 45*35*25 CM (antenne 6*2 CM) |
| Lichaamsgewicht | 250,0 kg |
| Werktemperatuur | -20℃~75℃ |
| Werkvochtigheid | 35 tot 95% |
| Totaal vermogen | 550W |
|---|---|
| Voeding | AC220V |
| Interferentiewaaier | 10002000m |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Pakketgrootte | 480*115*100mm |
|---|---|
| Netto gewicht | 1,5 kg |
| Totaal vermogen | 20W |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (AC110 of 240V-DC24V) |
| Ingebouwde batterij | 24V4Ah |
| Bedrijfstemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 240W |
| Eenheidsgewicht | 4,3 kg (verpakkingsgewicht: 11 kg) |
| Afmetingen | 680 × 300 × 70 mm |
| Antenne | 10dBi versterkingspaneelantenne |
| Werktijd | 50 minuten |
|---|---|
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Afstandsbedieningsradius | 100-500 meter (PCB-2046-CR) |
| Straal van mobiele telefoon | 20-50 meter (-75dBm@omnidirectionele antennes) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 140W |
| Batterijduur | 30 minuten |
| Gewicht | 4,3 kg (product), 7 kg (verpakt) |
| Voeding | Interne batterij: 28V, 5A (1 uur) of externe batterij |
| Dimensie | 362,8×310×130mm (exclusief antennes) |
|---|---|
| Totaal stroomverbruik | 200W |
| Werktemperatuur | -40 tot +55 ℃ |
| Luchtdruk | 86~106kpa |
| Gewicht | Ongeveer 15 kg |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Gewicht | 4,3 kg (eenheid), 7 kg (verpakt) |
| Afmetingen | 660×290×50mm |
| Antenne | 8dBi directioneel paneel |