| İsim | taşınabilir sinyal bozucu |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Boyutlar | 145x80x45 mm |
| Ağırlık | 1,0 kilo |
| Çalışma Süresi | Ni-MH pil 8000 mAH ile 3,0+ Saat |
| Tip | Karıştırıcı ekipmanı, Taşınabilir., Kutu, Bir anahtarla yere veya başlangıç noktasına geri dönüş k |
|---|---|
| Boyut | 746mmLx288mmHx79mmW,Özel boyut,19,8*10,8cm,37,5*29*10cm,320mm x 180mm x 100mm |
| Renk | Siyah, Standart siyah |
| Ağırlık | 10,5kg,12kg,10,92kg(24,07lbs),45kg |
| Durum | Yeni |
| Tespit | Radar |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Nötralizasyon | RF bozucu |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
|---|---|
| Anten Tipi Seçenekleri | Çok Yönlü Anten Seçeneği |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Şartname | hapishane jammer |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Dış mekan kullanımı | Dış mekan kullanımı |
| Şartname | hapishane jammer |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Toplam çıktı gücü | 13 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 12V |
| Ağırlık | 2,5 kg |
| Boyut | 278*137*42mm |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| GNSS | 1550-1620MHz |
|---|---|
| Menzil | Uzaktan Kumanda Sinyali 1-3km |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Ana Öne Çıkanlar | Karıştırıcı+Dedektör |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Sıkışma aralığı | 3km-5km. |