| Boyutlar | 592×395×265 mm |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Anten Sayısı | 3 |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Ana Öne Çıkanlar | Jammer |
| Başvuru | Güvenlik ekipmanı |
| İşlev | Drone Karıştırıcı |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Ağırlık | 1050G |
|---|---|
| Boyutlar | 156x88x46mm (antenler hariç) |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Ekranlama Yarıçapı | 1-20 metre (sinyal gücüne bağlı) |
| Toplam çıktı gücü | 5,5 Watt |
| Ağırlık | 45kg |
|---|---|
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Boyutlar | 320×120×430mm (U×G×Y) |
| Ağırlık | 15kg |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
| İsim | taşınabilir sinyal bozucu |
|---|---|
| Tip | Karıştırıcı ekipmanı, Taşınabilir., Kutu, Bir anahtarla yere veya başlangıç noktasına geri dönüş k |
| Boyut | 746mmLx288mmHx79mmW,Özel boyut,19,8*10,8cm,37,5*29*10cm,320mm x 180mm x 100mm |
| Renk | Siyah, Standart siyah |
| Durum | Yeni |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 35kg |
| Toplam çıktı gücü | 300 Vat |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 120 Vat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 11 kg |
| Boyutlar | 45×30×15cm |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 7kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 10-60m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Boyutlar | 400×288×155mm |
| İsim | cep telefonu sinyal bozucu |
|---|---|
| Boyut | 14.5*9.5cm,20*10cm veya Özelleştirilmiş,21.5*20cm,16*11cm, özelleştirilmiş |
| Renk | Siyah |
| Garanti | 1 yıl,12 Ay,6 ay,2 yıl |
| Ağırlık | 1-2KG,40g,60g,28g |