| Boyutlar | 350×190×490mm |
|---|---|
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Güç Tüketimi | 400W |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
| Toplam çıktı gücü | 170W |
|---|---|
| Ana motor ağırlığı | 16.8kg |
| Boyut | 350×190×490mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1000W |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ana birim ağırlığı | 16kg |
|---|---|
| Boyutlar | 350×190×490mm |
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
|---|---|
| Boyut | 350×190×490mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Pil Çalışma Süresi | 1,5 saat (24V, 24A) |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Birim Başına Modüller | 15 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 28V |
| Ağırlık | 75kg |
| Harici Anten Boyutları | 640×540×550mm (U×Y×G) |
| Nem aralığı | %5-95 |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
|---|---|
| Boyutlar | 350×190×490mm |
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Toplam güç çıkışı | 75 Watt |
|---|---|
| şarj süresi | 2 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 ° C ila +75 ° C |
| Ağırlık | Yaklaşık 16 kg |
| Karıştırma Aralığı (Yönlü) | 1000-1500 metre |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortam sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 65kg |
| Harici Panel Anten Boyutu | 640*540*550mm (U*Y*G) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Boyutlar | 400 x 290 x 135 mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 16kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-500 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |