| İsim | Anti Drone Modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Frekansı | 720-1020mhz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 5150-5350MHz |
| Çalışma Gerilimi | 8A~10A |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 400-700 MHz |
| Çalışma Gerilimi | 8A~10A |
| çıkış kanalları | 4 Çıkış |
|---|---|
| Blok Frekansı | 900-5850MHz |
| Sıkışma aralığı | 800m-1.2km |
| Güç Kaynağı | DC28V |
| Anten kazancı | 10DBi |
| Çıkış Gücü | Bant başına 50W,50W-100W (47-50dBm),100W (50dBm),100Watt,50w(47dBm) |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Güç Kaynağı | Pil |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |
| Güç Tüketimi | 600W |
|---|---|
| Ağırlık | 21kg |
| Boyutlar | 385×307×180mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Sıkışma aralığı | 500m ila 2000m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Boyutlar | 350×190×490mm |
|---|---|
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Güç Tüketimi | 400W |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1015W |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Boyutlar | 385 × 307 × 180 mm |
| Güç Tüketimi | 600W |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24-28V |