| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 180W |
| Boyutlar | 300×200×150mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| İsim | Taşınabilir 5G Karıştırıcı |
|---|---|
| Ağırlık | 1,8 kilo |
| Boyutlar | 200 x 135 x 53 mm (yalnızca Ana Ünite, antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | AC 100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
| Çıkış Gücü | Bant başına 1W, toplam 21W |
| Boyut | 746mmLx288mmHx79mmW,Özel boyut,19,8*10,8cm,37,5*29*10cm,320mm x 180mm x 100mm |
|---|---|
| Başvuru | Kamu güvenliği, Hamileler için. Takip Önleme Casusluk Önleme Radyasyon Önleme, Drone'u GPS/GALIL |
| Ağırlık | 10,5kg,12kg,10,92kg(24,07lbs),45kg |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 12 Ay, 1 yıl |
| Tip | Karıştırıcı ekipmanı, Taşınabilir., Kutu, Bir anahtarla yere veya başlangıç noktasına geri dönüş k |
|---|---|
| Boyut | 746mmLx288mmHx79mmW,Özel boyut,19,8*10,8cm,37,5*29*10cm,320mm x 180mm x 100mm |
| Ağırlık | 10,5kg,12kg,10,92kg(24,07lbs),45kg |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 12 Ay, 1 yıl |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 250-400MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Toplam çıktı gücü | 100 watt |
|---|---|
| Ağırlık | 10kg |
| Boyutlar | 350×270×130mm (U×G×Y) |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 50 ila 60Hz, 100 ila 240V AC, AC adaptörü ile |
| Tip | Karıştırıcı ekipmanı, Taşınabilir., Kutu, Bir anahtarla yere veya başlangıç noktasına geri dönüş k |
| Renk | Siyah, Standart siyah |
| Durum | Yeni |
| Net ağırlığı | 1,0 kilo |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Boyutlar | 87 x 40 x 143 mm (antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | AC 100-240V, 50-60Hz, DC12V adaptörle |
| Pil performansı | 4 saatlik şarj süresi, 1-2 saat çalışma süresi |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Ağırlık | 45kg |
| Sıkışma aralığı | 50-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100 w |
| Sıklık | 5700-5850MHZ |
| Çalışma Gerilimi | 8A~10A |