| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
|---|---|
| Boyut | 350×190×490mm |
| Ana motor ağırlığı | 16.8kg |
| Güç Tüketimi | 600W |
| Pille çalışma | 24V, 24Ah dahili batarya ile 1,5 saat |
| Dahili batarya | 24V, 12A |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 800 - 1000 m |
| Çıkış Gücü | 75W |
| Güç Tüketimi | 220W |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Güç Tüketimi | 1000W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24-28V |
| Ana motor ağırlığı | 45kg |
| Koruma Seviyesi | IP40 |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| Toplam Güç | 550W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V |
| girişim aralığı | 1000-2000m |
| Garanti | 1 Yıl |
| Renk | Siyah |
| Toplam çıktı gücü | 140W |
|---|---|
| Ağırlık | 4.3KG (Birim), 11KG (Paketlenmiş) |
| Boyut | 277*80*51mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Pil çalışma süresi | 30 dakika |
| Pil çalışma süresi | 30 dakika |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Güç Tüketimi | 145W |
| Panel Anten | 8dBi Kazanç |
| Boyut | 277×80×51 mm |
| sıkışma yarıçapı | 1-2km |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 40W |
| Ana motor ağırlığı | 12kg |
| Boyut | 346×216×100mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 700-5800W |
| Kullanım | Polis Kolluk Kuvvetleri Askeri Güvenlik, Güvenlik Ekipmanı |
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| Boyut | 210*110*25 (mm) |
| Boyutlar | 513 × 462 × 233 mm |
|---|---|
| Ağırlık | 29,9 kg |
| Nem | %5 - %95 |
| blok aralığı | 100-500m (yerel ortama bağlı) |
| Enerji Tüketimi | 1180W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortam sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 75kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |