| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Birim Başına Modüller | 11 |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Uzaktan kumanda | Kablolu Açma/Kapama Anahtarı |
| Uzaktan İzleme | Çıkış gücü kablolu kontrol panosuyla ayarlandı |
| Ağırlık | 65kg |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 3000W |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortama bağlı) |
| Anten Boyutu (L*H*W) | 640*540*550mm |
| Anten | 1 × Çok Yönlü Anten |
|---|---|
| Enerji Tüketimi | 200W |
| Boyutlar | 260×167×68 mm |
| Ağırlık | 4,5 kilo |
| Nem | %5 - %95 |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Toplam RF Gücü | 130W |
| Ağırlık | 7.6 KG |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila +65°C |
| Boyutlar | 360×250×170mm |
| Algılama Mesafesi | 2~10km |
|---|---|
| Yön bulma frekans bandı | 2GHz ~ 6GHz |
| yönlü doğruluk | ~10° |
| Algılama Modu | 360 ° pasif algılama |
| DF Yenileme Hızı | 10-30 kez/dakika |
| Güç Tüketimi | 240W |
|---|---|
| Panel Anten | 10dBi Kazanç |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
| Pil çalışma süresi | 45 dakika |
| Güç kaynağı modu | Dahili pil: 24V, 5000mAh; veya Harici pil |
| Nem | %5-95 |
|---|---|
| Ağırlık | 65kg |
| Güç Tüketimi | 3000W |
| Harici Panel Anten Boyutu | 640×540×550mm |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
| Güç Tüketimi | 140W |
|---|---|
| Ağırlık | 4.3KG (Ambalaj Ağırlığı: 7KG) |
| Boyut | 660×290×50mm |
| Pil çalışma süresi | 60 dakika |
| Açmak / kapamak | Her bant için 3 Bağımsız Switch |
| Çıkış Gücü | 1135 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 110-240V, 24VDC |
| Birim Başına Modüller | 15 |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Güç Amplifikatörü Koruması | Tam VSWR Koruyucu |