| Çalışma ortamı | -25 ° C ila 50 ° C |
|---|---|
| Koruma Seviyesi | IP55 (Yağmur geçirmez) |
| Konak ağırlığı | Maksimum 35kg |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
| Garanti | 1 Yıl |
| İsim | Taşınabilir Mobil sinyal bozucu |
|---|---|
| Toplam Güç | 10W |
| Boyutlar | 178*77*36,5 mm (anten hariç) |
| Net ağırlığı | 0,8 kg |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren 1 Yıl |
| Sıkışma aralığı | 400-1000 metre |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V |
| Boyutlar | 560x235x95 mm |
| Ağırlık | 11kg |
| Toplam çıktı gücü | 150W |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 55W |
| Boyutlar | 277*80*51mm |
| Anten kazancı | 10DBi |
| Ağırlık | 2KG (Cihaz), 3,6KG (Paketli) |
| Toplam çıktı gücü | 160W |
|---|---|
| Güç Girişi | AC220V/DC24V |
| Güç Tüketimi | 280W |
| Anten | Yönlü Panel Anteni 8dBi |
| Garanti | 1 Yıl |
| Toplam çıktı gücü | 125W |
|---|---|
| Pil Çalışma Süresi | 60 dakika |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Ağırlık | 4.9kg, Ambalaj Ağırlığı: 6.5kg |
| Boyutlar | 490×340×90mm |
| Ağırlık | 4.3KG (Ürün), 7KG (Paketli) |
|---|---|
| Boyutlar | 660×290×50mm |
| yönlü panel antenleri | 8DBI |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | AC220V/DC24V |
| pil ömrü | 45-70 dakika |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 55W |
| Ağırlık | 2KG (Cihaz), 3,6KG (Paketli) |
| Boyutlar | 277×80×51 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ile +55°C arası |
| Enerji Tüketimi | 150W |
|---|---|
| Boyutlar | 220×110×146mm |
| Ağırlık | 5.5kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-200m yarıçap (yerel sinyal yoğunluğuna bağlı) |
| Pil Çalışma Süresi | 60 dakika |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Güç Tüketimi | 350W |
| Ağırlık | 45kg,10,5kg,> 50kg,<4KG,17kg |
| Boyutlar | 490×340×90mm |