| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 140W |
| Pil Çalışma Süresi | 30 dakika |
| Ağırlık | 4,3kg (Ürün), 7kg (Ambalajlı) |
| Güç Kaynağı | Dahili batarya: 28V, 5A (1 saat) veya Harici batarya |
| Tespit Başarı Oranı | ≥95% |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 500-3000m |
| Algılama frekans bandı | 900MHz, 1,4GHz, 2,4GHz, 5,2GHz, 5,8GHz |
| Eşzamanlı hedefler | ≥10 sorti |
| Tepki Süresi | ≤6s |
| Net ağırlığı | 70kg |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ila 60 ° C |
| Toplam Güç | 350W |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Toplam Güç | 550W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V |
| girişim aralığı | 1000-2000m |
| Ağırlık | 38kg |
| Antenler | 8 çok yönlü anten |
| Güç Tüketimi | 2400W |
|---|---|
| Konak ağırlığı | 86kg |
| Ana Boyutlar | 625×500×700 mm (U×Y×G) |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Çıkış Gücü | 400W Toplam |
|---|---|
| Anten kazancı | 3-8dbi |
| Sıkışma Mesafesi | 300-2000 m |
| Pil | 1000WH Pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 65°C |
| İsim | GPS Sinyal Engelleyiciler |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Ağırlık | 15 kg |
| Sıkışma aralığı | 20-120 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Çalışma Frekansı | BDS-B1: 1561,098MHz GPS-L1, GAL-E1: 1575,42MHz GLO-G1: 1602MHz |
|---|---|
| Parazit Reddetme Performansı | Altı parazitli sinyal-gürültü oranı: ≥90dB |
| Çalışma Gerilimi Girişi | 6~33V |
| Güç Tüketimi | ≤25W |
| Depolama Sıcaklığı | -55°C +70°C |
| Çalışma Frekansı | L1: 1575,42MHz B1: 1561,098MHz |
|---|---|
| Girişim Direnci | Tek parazitli sinyal-parazit oranı: ≥105dB Üçlü parazitli sinyal-parazit oranı: ≥95dB |
| Konumlandırma doğruluğu | Parazit yok: Yatay ≤1,5m (%95), Yükseklik ≤1,5m (%95) Parazitli: Yatay ≤10m (%95), Yükseklik ≤10m (% |
| Hız Doğruluğu | ≤0,2m/s (%95) |
| Çalışma Gerilimi | 5-17V |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +50 ° C |
| Boyut | 120×21×10cm |
| Ağırlık | 6kg |
| Çıkış Gücü | 60W |