| Boyutlar | 400 x 290 x 135 mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 16kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 20-500 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Güç Tüketimi | 600W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC-220V/DC-48V |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
| Boyutlar | 350*190*490mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Toplam güç çıkışı | 75 Watt |
|---|---|
| şarj süresi | 2 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -15 ° C ila +75 ° C |
| Ağırlık | Yaklaşık 16 kg |
| Karıştırma Aralığı (Yönlü) | 1000-1500 metre |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Tüketimi | 400Watt |
| Ağırlık | 15kg |
| Ağırlık | 15kg |
|---|---|
| Boyutlar | 320×120×430mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Garanti | Teslim tarihinden itibaren 12 ay |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
| Brüt ağırlık | 60kg |
| Paket Boyutu | 800*700*600mm |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 400 watt |
| Ağırlık | 28 kg |
| Boyutlar | 592*395*265mm |
| Sıkışma aralığı | 50-600 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Toplam Güç | 330W |
| Paket Boyutu | 800×700×600mm |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü 50 ila 60Hz (AC110 veya 240V-DC27V) |
| Net ağırlığı | 50kg |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Ağırlık | 22kg |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 100-300 metre (-75dBm @ Çok Yönlü antenler) |
| Boyutlar | 520x340x200 mm |
| Ağırlık | 15kg |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 320×120×430 mm (uzunluk × genişlik × yükseklik) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı) |