| İsim | İHA Drone Karıştırıcılar |
|---|---|
| Ürün boyutu | 450 × 105 × 60 mm |
| Ürün Ağırlığı | Yaklaşık 1,5 kg |
| Çıkış Gücü | Toplam 20W, bant başına 5-10W |
| Sıkışma Sinyali Türü | Drone'lar RC 2.4G/5.8GHz/GPS GLONASS L1 Sinyalleri |
| Tespit Edilebilen Drone Türleri | DJI serisi dronları, geçiş dronları ve DIY görüntü iletim dronları |
|---|---|
| Algılama Mesafesi | 1-5 km |
| Algılama frekans bandı | 860-930MHz, 1,2G, 1,4GHz, 2,4GHz, 5,2GHz, 5,8G |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| Boyutlar | 167 mm × 83 mm × 42 mm (U×G×Y) |
| İsim | Anti Drone Modülü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 10W |
| Sıklık | 5725-5850MHz |
| İsim | RF güç modülü |
|---|---|
| Tip | RF Modülü |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Boyutlar | 385 × 307 × 180 mm |
| Güç Tüketimi | 600W |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24-28V |
| Ana birim ağırlığı | 16kg |
|---|---|
| Boyutlar | 350×190×490mm |
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Pil | 27V 56Ah dahili |
|---|---|
| Boyutlar | 630×500×350mm (antenler hariç) |
| Net ağırlığı | 50kg |
| Brüt ağırlık | 56kg (antenler dahil) |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ° C ila 60 ° C |
| Boyutlar | 350×190×490mm |
|---|---|
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Güç Tüketimi | 400W |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
|---|---|
| Boyutlar | 350×190×490mm |
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |