| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 50-200m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık | 21kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Toplam çıktı gücü | 250 Watt |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 5150-5350MHz |
| Çalışma Gerilimi | 8A~10A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-28V |
| Boyut | 125*60*20mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 150W-200W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 30W |
| Sıklık | 5,2Ghz 5,8Ghz 4,9Ghz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Ürün Adı | LDMOS LORA Modülü |
| Sıklık | 720-1020mhz |
| Gerilim | 28-32V |
| Güç | 100W |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-28V |
| Boyut | 125*60*20mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Boyut | 125*60*20mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 2400-2500MHz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-32V |
| Boyut | 29.7*131*15.5mm |