| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 1.2Ghz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-32V |
| Boyut | 29.7*131*15.5mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 860-930MHz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-28V |
| Boyut | 125*60*20mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 5150-5350MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 2100-2800Hz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-32V |
| Boyut | 29.7*131*15.5mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 30W |
| Sıklık | 900MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Boyut | 20X10X5cm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 1.2Ghz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-32V |
| Boyut | 29.7*131*15.5mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 700-1000MHz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-28V |
| Boyut | 125*60*20mm |
| İsim | Drone Karıştırıcı |
|---|---|
| Boyutlar | 650×350×300mm |
| Güç Kaynağı | AC220V, 110V veya DC28V |
| Ana birim ağırlığı | 30kg |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Güç çıkışı | 37dBm |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Dahili 24V, 8A pil (120 dakika sürekli çalışma) |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |