| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Güç Tüketimi | 600W |
|---|---|
| Ağırlık | 21kg |
| Boyutlar | 385×307×180mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Sıkışma aralığı | 500m ila 2000m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık | 55 kg |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Anten Sayısı | 8 |
| Sıkışma aralığı | 500-1100 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Ana birim ağırlığı | 16.8kg |
|---|---|
| Boyut | 350×190×490mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Pil Çalışma Süresi | 1,5 saat (24V, 24A) |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
|---|---|
| Boyut | 350×190×490mm |
| Ana motor ağırlığı | 16.8kg |
| Güç Tüketimi | 600W |
| Pille çalışma | 24V, 24Ah dahili batarya ile 1,5 saat |
| Nem | %80'e kadar |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 20-6000 mhz |
| Brüt ağırlık | 45kg |
| Sıkışma aralığı | 500-2000m |
| Soğutma sistemi | 4 Soğutma Fanı |
| Boyutlar | 740×510×350mm (anten hariç) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 70kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ila 60 ° C |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 300-1000 metre |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Toplam çıktı gücü | 170W |
|---|---|
| Ana motor ağırlığı | 16.8kg |
| Boyut | 350×190×490mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 20-6000 mhz |
| Brüt ağırlık | 45kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +65°C |
| Sıkışma aralığı | 500-2000m (sinyal ağı koşullarına bağlı olarak) |
| Ana birim ağırlığı | 16kg |
|---|---|
| Boyutlar | 350×190×490mm |
| Çalışma Nemi | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Güç Kaynağı | AC90-260V, DC24-28V |