| Algılama Frekansı | 100MHz - 6GHz |
|---|---|
| Sayaç Mesafesi | 1km - 10km |
| Tespit yüksekliği | 0m - 1000m |
| Harici Güç Gerilimi | 100-240V |
| Boyut | Φ×H (600mm×425mm) ±2mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 720-1020MHz |
| Boyut | 117*40*18mm |
| Ağırlık | 230g |
| Çalışma Sıcaklığı | -22°C ila +70°C |
|---|---|
| Ağırlık | 22kg |
| Boyut | 50*300*100mm (braket genişliği: 10cm) |
| şarj süresi | 3-4 saat (dahili lityum pil) |
| Kullanım Süresi | 45-70 dakika |
| Toplam Güç | 160W |
|---|---|
| Ortalama Çıkış Gücü | 47dbm |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila +65°C |
| Güç Kaynağı | AC 110-240V, DC 24V |
| Ağırlık | 6kg |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 1000 Watt |
| Ağırlık | 65kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 100-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 400-700 MHz |
| Çalışma Gerilimi | 8A~10A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 150W-200W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| İsim | sırt çantası sinyal bozucu |
|---|---|
| Gezinme Sahtekarlığı Özelliği | Drone Uçuşa Yasak Bölge Projeksiyonu (Zorunlu İniş), Yönsel Yer Değiştirme; |
| Savunma mesafesi | 1-5km (PA RF gücü 25W); |
| Aldatmaya müdahale süresi | 2'ler; |
| Etkili aldatma açısı | yatay: 360°, dikey: ±90°; |
| İsim | Drone karşıtı silah |
|---|---|
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
| Garanti | 1 Yıl |
| Gerilim | 27/28VDC,220V,28V |
| Boyut | Orta Boy,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Kullanım | Polis Kolluk Kuvvetleri Askeri Güvenlik, Güvenlik Ekipmanı |
| İşlev | drone jammer blok sinyali drone, izole RF sinyali |
| Güç Kaynağı | Pil |