| Pil çalışma süresi | 30 dakika |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Güç Tüketimi | 145W |
| Boyut | 277 × 80 × 51 mm |
| Panel Anten | 8dBi Kazanç |
| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Boyutlar | 300×200×150mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çıkış Gücü | 65W |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V DC |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Dahili Modülasyon | FM Atlama Frekansı |
| Birim Başına Modüller | 11 |
| Çıkış Gücü | 1300W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-240V, 24V veya 48V DC |
| Çalışma Saatleri | Sınırsız |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Kullanmak | Otomotiv, Elde Taşınabilir |
| İşlev | GPS Takip, Yakıt/sıcaklık İzleme, SOS panik butonu, Sıkışma Önleme, gps izci çocuklar |
| Boyut | 630 × 500 × 350 mm (anten hariç) |
| Gsm grubu | Dört Bant,GSM/UMTS,850/ 900/ 1800/ 1900MHz |
| Toplam çıktı gücü | 200W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
| Ağırlık | 24kg |
| Boyutlar | 520 × 300 × 250 mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Güç Kaynağı | AC110-240V |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 50-800M (ortama bağlı) |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çıkış Gücü | 1000 Watt |
| Nem | %5 - %95 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10℃ ila +55℃ |
| Boyut | 330*238*60mm |
| Ağırlık | 6,0 KG |
| Güç Tüketimi | 90 Watt |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 120 Vat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 11 kg |
| Boyutlar | 45×30×15cm |
| İsim | Hapishanede engelleme sistemi |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 240W |
| sıkışma yarıçapı | 20-100 metre (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC28V |
| Güç Tüketimi | 800W |