| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Boyutlar | 661×460×270mm |
| Ağırlık | 55kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Güç Kaynağı | AC110~DC28V |
|---|---|
| Koruma Alanı | 30-200M (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Tüketimi | 50W |
| Ağırlık | 8 kg |
| Boyutlar | 220×115×110mm (U×G×Y) |
| İsim | Sırt çantası bozucu |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-220V |
| Koruma Alanı | 30-500M (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Tüketimi | 200W |
| Ağırlık | 12kg |
| Toplam çıktı gücü | 90watt |
|---|---|
| Ağırlık | 15kg |
| Boyutlar | 320×120×430 mm (uzunluk × genişlik × yükseklik) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 50-200m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| İsim | Taşınabilir 5G Karıştırıcı |
|---|---|
| Ağırlık | 1,8 kilo |
| Boyutlar | 200 x 135 x 53 mm (yalnızca Ana Ünite, antenler hariç) |
| Güç Kaynağı | AC 100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
| Çıkış Gücü | Bant başına 1W, toplam 21W |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Dahili batarya | 4300mAh |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| Etkili Aralık | 10-30 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 950g |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Dış mekan kullanımı | Anti İha Sistemi / Karşı Drone / Drone Jammer |
| İsim | Hapishane Cep Telefonu Karıştırıcıları |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -20 ila +55°C |
| Nem | %30 - %95 |
| Brüt ağırlık | 5.5kg |
| RF çıkış gücü | 26 Watt |
| İsim | Wifi Sinyal Durdurucu |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Özellikler2 | Ortam gürültüsü doğrulaması |
| Ağırlık | 45 g/adet, ≤ 45 kg (6 kanal), 30 g |
| Güç | 150 mA, 12 V -24 V DC sırasında kullanılabilir |