| Çalışma Sistemi | Nabız Doppleri |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | X Bandı |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 150 m |
| Güç Tüketimi | ≤ 240W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Yükseklik kapsamı | 40 ° |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Sıklık | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Yükseklik kapsamı | 40 ° |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Güç Kaynağı | AC220W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +60°C |
| Net ağırlığı | ≤70kg |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Giriş gücü | 0~20 dBm |
| Güç Kaynağı | 5V~16V/2ADC |
| Çalışma Nemi | %75'e kadar bağıl nem |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| dron | 8KM-15KM |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Güç Kaynağı | AC220V/120W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +60°C |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |