| Çalışma Sistemi | Nabız Doppleri |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | X Bandı |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Net ağırlığı | ≤ 50kg |
| Boyut | 500mm × 410mm × 205mm |
| Çalışma Sistemi | Nabız Doppleri |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | X Bandı |
| Algılama Aralığı | ≥ 3,5km (DJI Phantom RCS≈0,01m²) |
| Mesafe Doğruluğu | ≤ 10m |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Çalışma Frekansı | X Bandı |
|---|---|
| Algılama Aralığı | ≥ 3,5km (DJI Phantom RCS≈0,01m²) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 150 m |
| Güç Tüketimi | ≤ 240W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Karıştırma Frekans Aralığı | 2,4 GHz, 5,8 GHz, GNSS bantları |
|---|---|
| Etkili Aralık | 2 kilometreye kadar (modele bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | Pil yedekleme seçenekleriyle AC/DC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Uyumluluk | Uluslararası düzenleme standartlarını karşılar |
| Toplam çıktı gücü | 70W |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20ºC ile +55ºC arası |
| Güç Tüketimi | 120W |
| Ağırlık | 2,8KG (Ürün), 5KG (Ambalaj) |
| Boyut | 660*290*50mm |
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Giriş gücü | 0~20 dBm |
| Gelir aktarın | 15-18dB |
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Gürültü Şekil | ≤3,5 dB tipik |
| Toplam Güç | 160W |
|---|---|
| Ortalama Çıkış Gücü | 47dbm |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila +65°C |
| Güç Kaynağı | AC 110-240V, DC 24V |
| Ağırlık | 6kg |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 4-6km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
| Çalışma Modu | Nabız Doppleri |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Ağırlık | ≤ 60kg (PTZ dahil) |
| Maksimum algılama aralığı | 4-6 km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 100m |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Tespit yüksekliği | 0 ~ 1200m |
|---|---|
| FPV Algılama Mesafesi | ≥1,5km (gerçek zamanlı analog video görüntülemeyi destekler) |
| Tespit süresi | ≤5 saniye |
| Tespit Gücü Tüketimi | ≤100W |
| Sıkışma tepki süresi | ≤3 saniye |