| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 10 km |
| Azimut Kapsamı | 360° |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |
| Çalışma Frekansı | S bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Çalışma Frekansı | S bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | 220W |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Güç Kaynağı | AC220V/40W |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Yükseklik kapsamı | 40 ° |
| Net ağırlığı | ≤70kg |
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |
| Güç Kaynağı | AC 200-240V |
|---|---|
| Nominal Güç | 400W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +55°C arası |
| Boyut | 820 × 925 × 360 mm |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤ 150 m |
| EKRAN | 3,5 inç renkli dokunmatik ekran |
|---|---|
| Sıkışma Mesafesi | 0km~1.5km |
| Algılama Mesafesi | 0km~3km |
| Algılama Bantları | 30MHz~6GHz |
| Ağırlık | ≤9,5kg (Pil dahil) |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Mesafe Doğruluğu | ≤10m |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Yükseklik kapsamı | 40 ° |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Tepe Çıkışı | 4W/Panel |