| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Azimut Kapsamı | 0°~360° |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Çalışma sıcaklığı ve Depolama Sıcaklığı | -40°C ~ +55°C / -40°C ~ +65°C |
| Çalışma Frekansı | S-bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Güç | AC220V-AC240V |
|---|---|
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Azimut Kapsamı | 0°~360° |
| Çalışma Frekansı | S bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤ 100m |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 4-6 km. |
| Algılama Hızı | 0,5 m/sn - 45 m/sn |
| Güç Kaynağı | AC 220V |
| Boyutlar | 782mm × 549mm × 198mm (Anten) |
| Kapsam | 360° |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5km (yarıçap) |
| Veri Hızı | 3-7 saniye |
| Eşzamanlı tespit | ≥ 30 dron |
| Gerilim Aralığı | AC 100V-240V |
| Çalışma Frekansı | S-bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Azimut Kapsamı | 0°~360° |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Çalışma Frekansı | S-bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Çalışma Frekansı | S bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |