| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Şartname | hapishane jammer |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Anten Tipi Seçenekleri | Yönlü veya her yönlü anten seçeneği |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
|---|---|
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| İşlev | Drone İha Tespit/Dedektör/Karıştırıcı |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Endüstriyel alan | Anti UAV sistemi |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Şartname | 200kgs |
| Oem | Mevcut |
| Başvuru | Konferans merkezi |
| Etkili Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Tespit | Radar |
|---|---|
| Şartname | 100 kg civarı |
| Menşei | Çin |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Ticari marka | Özelleştirilmiş |
| Algılama Aralığı | 5km (yarıçap) |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 220V AC, sabit güç veya UPS sistemleriyle uyumlu |
| Gerilim Aralığı | AC 100V-240V |
| Güç Tüketimi | 15W |
| Boyutlar | U 410 * G 330 * Y 190mm |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Dış mekan kullanımı | Anti İha Sistemi / Karşı Drone / Drone Jammer |
|---|---|
| Ticari marka | Birlikte |
| Üretim kapasitesi | 100 Adet/Yıl |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Tespit | radar |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Ticari marka | Özelleştirilmiş |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | 100 kg civarı |