| Ambalaj Boyutu | 330×250×80mm |
|---|---|
| Net ağırlığı | 2 kg |
| Dahili batarya | 7.4V/12000mAh |
| Sürekli çalışma | 1 saatten fazla |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Pil | 4000mA/H Dahili |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 2,5 Watt |
| Ağırlık | 650g |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, AC 100 - 240V |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| İç kutu boyutu | 220x202x65mm |
| Antenler | 5 adet Harici Çok Yönlü Antenler |
| Şarj Süresi | Yaklaşık 4 saat |
| Brüt ağırlık | 0.7kg |
|---|---|
| Boyutlar | 186 × 80 × 40 mm (U × G × Y) |
| Toplam Güç | 1,5 W |
| Ekranlama Yarıçapı | 5-20 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Sürekli çalışma | yaklaşık 1 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
|---|---|
| Boyutlar | 90×38×156mm (antenler hariç) |
| Ağırlık | 950g |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| Toplam çıktı gücü | 6,5 Watt |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Boyutlar | 238 mm (genişlik) * 60 mm (yükseklik) * 395 mm (uzunluk) |
| Net ağırlığı | 7.0kg |
| Tip | GPS Takip Cihazı, Frekans kontrolü, İHA jammer |
| Garanti | 36 Ay,2 Yıl,12 Ay,3 Yıl,1 Yıl |
| Boyutlar | 186*80*40mm (U*G*Y) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 0,5 kg |
| Ekranlama Yarıçapı | 5-20 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Güç Kaynağı | Şarj edilebilir Li-pil, 3500mA |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz, AC 100-240V |
|---|---|
| Koruma Aralığı | 1-20 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 850g |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Güç Kaynağı | 50 - 60Hz, AC 100 - 240V |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Boyutlar | 62x30x118mm (antenler hariç) |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
| Etkili Aralık | 1-20M (sinyal gücüne bağlı olarak) |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Cihaz Boyutu | 126x76x35mm (antenler dahil değildir) |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |