| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 16kg |
| Boyutlar | 500×500×200mm (U×G×Y) |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-100KM |
| Boyut | 145x95x45mm |
|---|---|
| Ağırlık | 1,2 kilo |
| Güç Kaynağı | AC100-240V veya 12V Araç Şarj Cihazı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Sıkışma aralığı | Yarıçap 10-30 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Pil | 4000mA/H Dahili AC adaptörlü (DC12V) |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 1-20M (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 650g |
| Boyutlar | 126x76x35mm (antenler hariç) |
| Çalışma Süresi | 1-2 saat |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Boyutlar | 580 × 280 × 410mm |
| Ağırlık | 35 kg |
| Karıştırıcı Modülleri | 6 |
|---|---|
| Tulum | 1/2 Süper esnek koaksiyel kablo |
| Sıkışma aralığı | 50-300 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık ve Boyutlar | 25Kg, 510×430×350mm |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Kullanmak | Otomotiv, Elde Taşınabilir |
| İşlev | GPS Takip, Yakıt/sıcaklık İzleme, SOS panik butonu, Sıkışma Önleme, gps izci çocuklar |
| Boyut | 630 × 500 × 350 mm (anten hariç) |
| Gsm grubu | Dört Bant,GSM/UMTS,850/ 900/ 1800/ 1900MHz |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 65kg |
| Boyutlar | 720*490*240mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Nem | %5-95 |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 120 Vat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Ağırlık | 11 kg |
| Boyutlar | 45×30×15cm |
| Güç Kaynağı | AC220V veya DC48V |
|---|---|
| Ağırlık | 45kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Nem | %30-%60 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Çıkış Gücü | 500W |
| Ağırlık | 47kg |
| Sıkışma Alanı | 50-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |