| Güç Kaynağı | AC220V |
|---|---|
| Boyutlar | 300×200×150mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çıkış Gücü | 65W |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 1000 Watt |
| Ağırlık | 65kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 100-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Tulum | 1/2 Süper esnek koaksiyel kablo |
| Sıkışma aralığı | 50-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Ağırlık ve Boyutlar | 10Kg, 45×30×15cm (Ambalaj: 55×34×21,5cm) |
|---|---|
| Sıkışma Kaynağı | Frekans Tarama Teknolojisi |
| Sıkışma aralığı | 20-100 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Tulum | 7D-FB süper esnek koaksiyel kablo |
| Güç Tüketimi | 250 Watt |
| Toplam çıktı gücü | 200W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
| Ağırlık | 24kg |
| Boyutlar | 520 × 300 × 250 mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 30kg |
| Boyutlar | 520 × 300 × 190 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Boyutlar | 580×280×410mm |
| Ağırlık | 45kg |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Toplam çıktı gücü | 300 Vat |
|---|---|
| Ağırlık | 25 kg |
| Boyutlar | 510 × 430 × 350 mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Karıştırıcı Modülleri | 5 |
| Ağırlık | 25 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 510 × 430 × 350 mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Toplam çıktı gücü | 300 Vat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |