| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| RF çıkış gücü | 22 Watt |
| Boyutlar | 350×278×98 mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Sıcaklık Aralığı | -20 ila +55°C |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V 8A) |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 5m-30m (sinyal gücüne ve ortama bağlı olarak) |
| Boyut | 320×240×60mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +55°C |
| Boyutlar | 90×50×15 mm (uzunluk×genişlik×yükseklik) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 0.32kg |
| Toplam Güç | 0.5W |
| Ekranlama Yarıçapı | 5-10 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Sürekli çalışma | Yaklaşık 2 saat |
| Toplam çıktı gücü | 300W |
|---|---|
| Boyutlar | 720×490×240mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 100-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %5-95 |
| Güç Kaynağı | adaptör 50 ila 60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Boyutlar | 238*134*57mm (anten hariç) |
| Brüt ağırlık | 1,0 kilo |
| Ekranlama Yarıçapı | -75dBm'de 30-100 metre (yerel sinyal gücüne göre değişir) |
| Dahili batarya | 7.4V/8000mAh |
| Güç Kaynağı | AC100-240V |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 40 dakika |
| Ağırlık | 1,2 kilo |
| Boyutlar | 145x95x45mm |
| Garanti | 1 Yıl |
| Güç Kaynağı | AC100-240V |
|---|---|
| PCB-2048 Cep Telefonu Yarıçapı | 20-50 metre (-75dBm@Çok yönlü antenler) |
| Çalışma Süresi | 45 dakika |
| Ağırlık | 2,0 kg |
| Boyutlar | 200 x 160 x 50 mm (Yalnızca Ana Ünite, Antenler dahil değildir) |
| Güç Kaynağı | 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Boyutlar | 163×85×43 mm (antenler hariç) |
| Net ağırlığı | 1 kg |
| Toplam Güç | 5,6w |
| Dahili batarya | 7.4V/4700mAh |
| Çıkış Gücü | Toplam 45W, her bantta 1-3W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220V - DC12V |
| Ürün boyutu | 450 x 238 x 60 mm (anten hariç) |
| Ürün Ağırlığı | 8 kg |
| Çalışma Süresi | Sürekli çalışma |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC24V 10A) |
|---|---|
| Durdurma Yarıçapı | 10-50 metre (sinyal gücüne ve ortama bağlı) |
| Brüt ağırlık | 5,5 kilo |
| Boyutlar | 330×280×120mm |
| Nem aralığı | %30 - %95 |