| Ambalaj Boyutu | 25×22,5×8cm |
|---|---|
| Kazanmak | 2.0dBi |
| Garanti | Teslim Tarihinden İtibaren Bir Yıl |
| Anten uzunluğu | 140mm |
| Güç Kaynağı | Adaptör 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC), Araç Şarj Cihazı: DC12V IN |
| Çıkış Gücü | 33dBm |
|---|---|
| Anten | 2 Omni Anten |
| sıkışma yarıçapı | 5-15 metre |
| Ağırlık | Birim başına yaklaşık 0,25 KG |
| Boyutlar | 90×40×23mm |
| Toplam çıktı gücü | 80W |
|---|---|
| Boyutlar | 45×30×25cm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | 20-100 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Çıkış Gücü | 15dbm±2dBm |
|---|---|
| Sıkışma aralığı | 3-10 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 50g |
| Boyutlar | 66mm * 23mm * 10mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Toplam çıktı gücü | 15dbm±2dBm |
|---|---|
| Etkili Aralık | 3-10M (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Ağırlık | 50g |
| Boyutlar | 66mm × 23mm × 10mm |
| Anten | Dahili Çok Yönlü |
| Boyutlar | 90×50×15 mm (uzunluk×genişlik×yükseklik) |
|---|---|
| Net ağırlığı | 0.32kg |
| Toplam Güç | 0.5W |
| Ekranlama Yarıçapı | 5-10 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Sürekli çalışma | Yaklaşık 2 saat |
| Çıkış Gücü | 33dBm |
|---|---|
| sıkışma yarıçapı | 5-15 metre |
| Ağırlık | Yaklaşık 0,25 kg |
| Boyutlar | 90×40×23mm |
| Anten | 2 Çok Yönlü Anten |
| Ambalaj Boyutu | 250×240×100mm |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Adaptör 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Net ağırlığı | 1 kg |
| Dahili batarya | 7.4V/8000mAh |
| Sürekli çalışma | 3+ saat |
| Güç Kaynağı | DC 5V, 0,5A |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 15dbm±2dBm |
| Ağırlık | 50g |
| Boyutlar | 66mm × 23mm × 10mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| sıkışma yarıçapı | 10-50 metre (sinyal gücüne ve ortama bağlı) |
|---|---|
| RF çıkış gücü | 26 Watt |
| Brüt ağırlık | 5.5kg |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |